Надувна тренувальна боксерська груша 160см для тренувань вдома з боксу підлогова на підставці Червона
З надувною боксерською грушею ви можете відпрацювати всілякі удари, зняти стрес, провести час із користю.
Так як мішок надувний його легко скласти і сховати, при цьому він не займе багато місця. Груша важить всього – 850 грамів та легка у перенесенні, поміститься навіть у рюкзак.
Якщо ви шукаєте недорогу боксерську грушу, яку можна використовувати вдома, то надувна груша-антистрес стане чудовим вибором.
Переваги:
- Потовщена стійка основа – не падає при ударах та поштовхах.
- Подвійна кришка на водяному резервуарі – запобігає перебігу.
- Окремий клапан зверху – безпечне та зручне надування.
- Посилене шасі, що всмоктує, - заповнюється водою, надійно тримається на підлозі.
- Пружна конструкція після удару колона повертається у вихідне положення.
Характеристики:
- Висота: 160 см;
- Підставка діаметр: 55 см;
- Вага: 0,85 кг;
- Колір: Червоний;
- Матеріал: ПВХ;
- Товщина матеріалу: 0,3 мм.
Комплектація:
- Боксерська груша.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Груша |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 0.85 кг |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 160 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴




