Металева настільна сушарка для зберігання посуду 2 яруси кухонна сушка дворівнева зі зливом
Сучасна та функціональна двоярусна сушарка для посуду, яка стане ідеальним рішенням для оптимізації простору на кухні. Сушарка оснащена піддонами для збору води, що робить процес сушіння посуду акуратнішим і гігієнічним. Виготовлена з нержавіючої сталі, вона не тільки довговічна, а й легко вписується в інтер'єр будь-якої сучасної кухні.
Переваги:
- Можливість зливу води
- Надійна конструкція
- Захист від корозії
- Простота у догляді
- Оригінальний дизайн
- Тривалий термін служби
Характеристики:
- Вид: сушарки для посуду;
- Тип сушарки: настільна;
- Колір: чорний;
- Кількість рівнів сушарки: 2;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Матеріал піддону 1шт: метал;
- Рекомендації з миття та чищення: мити вручну;
- Сушіння для посуду має 32 розділу для тарілок;
- Розміри: 42 х 30 х 31,5 см;
- Вага: 2 кг.
Комплектація:
- Сушарка в розібраному вигляді.
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 315 мм |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 718 ₴





