-50%

Складаний туристичний стілець 28х28см 120кг для риболовлі пікніка подорожей розкладний похідний рибальський стільчик з чохлом
598 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500248
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний туристичний стілець 28х28см 120кг для риболовлі пікніка подорожей розкладний похідний рибальський стільчик з чохлом
Зручний та компактний складаний туристичний стілець – ідеальний вибір для туристів, рибалок, мисливців, пікніків та просто відпочинку на природі. Легкий та мобільний, цей стілець забезпечує максимальний комфорт.
Характеристики:
- Матеріал сидіння: тканина Оксфорд;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Розмір: 28 х 28 х 28 см;
- У комплекті ЙДЕ ЧОХОЛ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 280 мм |
| Глибина стільця | 280 мм |
| Висота сидіння стільця | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




