
Настільний пісочний світильник 3D годинник нічник Сипучі піски з підсвічуванням лампа 7 кольорів 3 режими батарейки ЮСБ
738 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500197
+380 (67) 173-97-36
МенеджерНастільний пісочний світильник 3D годинник нічник Сипучі піски з підсвічуванням лампа 7 кольорів 3 режими батарейки+ ЮСБ
Цей універсальний аксесуар є ідеальним поєднанням функціональності та естетики, яке впишеться в будь-яке оточення – будь то будинок, офіс або кафе. Його рух піску трансформується у захоплюючі абстракції, натхненні різними природними краєвидами.
Переваги:
- Заспокійливе спостереження
- Розслаблення очей
- Оригінальний та футуристичний дизайн
- Допомога у концентрації
- Прекрасний подарунок для дорослих та дітей
- Вписується в будь-який інтер'єр
Характеристики:
- Вага: 360г;
- Розмір: 16 х 20 х 10 см;
- Матеріал: пластик підставка/скло нічник;
- Світлодіоди: RGB;
- 3 режими: повільне перемикання кольорів, швидке та монохромне
- Потужність: 3 Вт;
- Живлення: microUSB 5В/1А або 3 пальчикові батареї (у комплект не входять);
- Режим управління: сенсорне (зміна кольору).
Комплектація:
- Світильник
- Кабель USB-microUSB
- Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Виробник | Без бренду |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Довжина: | 100 м |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 200 см |
| Стан | Нове |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Керування | Кнопки |
| Потужність лампи | 3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738 ₴





