Домашній портативний тепловентилятор RAF 1182 2000Вт електричний обігрівач поворотний холод/теплодуйчик для підлоги для квартири офісу будинку
Тепловентилятор Raf 1182 - це компактний домашній обігрівач, який має високу пропускну здатність корисного повітря за рахунок чого дуже швидко піднімає температуру приміщення. Дана модель з легкістю обігріє приміщення до 22 м² при цьому вона оснащена поворотним на 90 ° механізмом. Пристрій виконаний з якісного термостійкого пластику, має високу потужність 2000 Вт і використовує у своїй конструкції спіральний трубчастий нагрівальний елемент.
Переваги:
- Надійність – за рахунок використання надійного термостійкого ABS-пластику;
- Зручний інтерфейс керування з наявністю індикаторів роботи;
- Безпека - аварійне вимкнення при падінні та наявність захисту від перегріву;
- Наявність термостату для комфортного регулювання температур;
- Швидке нагрівання та рівномірна подача теплого повітря завдяки поворотній на 90 градусів конструкції;
- Різноманітність режимів роботи: працює на холод та тепло.
Характеристики:
- Тип: кімнатний обігрівач;
- Площа обігріву: до 15 м ²;
- Потужність: 2000 Вт;
- Нагрівач: спіральний трубчастий електронагрівач;
- Напруга: 220-240 В;
- Управління: механічне;
- Корпус: поворотний (90 °);
- Колір: білий;
- Розміри упаковки: 27 х 25 х 20 см;
Комплектація:
- Обігрівач тепловентилятор RAF R-1182
- Інструкція
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 258 ₴






