
Світлодіодний світильник дерево Бонсай декоративний настільний нічник Крапля роси 50см 108LED батарейки + ЮСБ
1 138 ₴
569 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500156
Світлодіодний світильник у вигляді дерева Бонсай декоративний настільний нічник Крапля роси 50см 108LED батарейки + ЮСБ Новорічна прикраса
Світлодіодний нічник стане універсальним придбанням для декору будинку в повсякденному житті, а також для Нового Року, Різдва, дня народження та будь-якого свята.
Світильник у вигляді дерева Бонсай виконує відразу дві функції: нічник і предмет декору. Лампа для декору стильно впишеться у ваш простір, з урахуванням того, що гілки можна регулювати та зігнути так, як вам найбільше сподобається. Ви можете використовувати світильник як прикрасу для спальні, дитячої кімнати, вітальні або навіть у приміщенні затишного кафе/ресторану, готелю, хостелу.
Нічник зі світлодіодами працює від мережі, а також батарейок, які не йдуть в комплекті. Його можна встановити на будь-яку поверхню: стіл, підлогу, декоративну поличку і т.д.
Переваги цієї декоративної лампи з LED підсвічуванням:
- Він оснащений світлодіодними лампочками, що горять теплим та ніжним кольором.
- Виконаний у срібних тонах, тому він відмінно поєднується з будь-якими матеріалами, структурами та кольорами.
- Підставка кругла стійка (12 см у діаметрі)
- Не турбуватиме оточуючих яскравістю у темний час доби. З таким світильником і діти, і дорослі зможуть спокійно спати, але світильник виконуватиме всі функції нічника.
Характеристики товару:
- Матеріал корпусу: АБС-пластик
- Джерело світла: світлодіодні лампи
- Режим живлення: працює від батарейок або USB: можна підключати до комп'ютера, ноутбука, Power Bank або вставляти в блок живлення та вмикати в розетку
- Колір лампочок: білий теплий
- Колір корпусу: срібло
- Гілочки: срібло
- Потужність: 5 Вт
- Розмір світильника: 50 см висота, близько 20 см ширина (залежить від того, як ви розправите гілочки)
- Розмір підставки: діаметр 12 см
У комплекті:
- Нічник у вигляді дерева
- USB-шнур
Дерево приходить вам у вигнутому вигляді, після чого ви зможете самостійно розправити гілочки на ваш розгляд.
Світильник вмикається за допомогою сенсорної кнопки на основі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 100 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 569 ₴







