-50%

Металеві полиці 2шт у ванну кімнату настінні підвісні органайзери для кухні на присосках з гачками
598 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500155
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металеві полиці комплект 2шт у ванну кімнату настінні підвісні органайзери для кухні на присосках з гачками
Полиця для ванної кімнати - це стильне і функціональне рішення для організації простору у вашій ванній кімнаті. Ця полиця поєднує в собі елегантний дизайн та міцну конструкцію, що робить її чудовим доповненням до вашого інтер'єру.
Переваги:
- Звільняє підлогу та економить простір
- Можна використовувати на кухні
- Поверхня полиці легко чиститься
- Забезпечує зручний доступ до ванного приладдя.
- Допомагає підтримувати порядок у кімнаті
Характеристики:
- Тип: полочка у ванну / поличка для кухні
- Матеріал: метал
- Колір: чорний
- Розміри: 30,5х13х5 см
- Кріплення: самоклеюче
- Вантажопідйомність: до 10 кг
- Призначення: для ванної, кухні, спальної кімнати
- Кількість полиць у комплекті: 2шт
- У комплекті гачки
Комплектація:
- Полиця у ванну кімнату - 2шт
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Колір покриття | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







