-50%

Дитячий художній подарунковий набір для малювання 43 предметів Inspire Children у валізці творчість фломастери олівці фарби крейда
998 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500146
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий художній подарунковий набір для малювання Inspire Children у валізці фломастери маркери олівці фарби крейди для творчості
Любителям малювати, а також для якісного розвитку творчого потенціалу дитини, пропонуємо звернути увагу на "Набір юного художника". Набір складається з 43 предметів (у валізці) дає можливість дитині будь-де малювати і творити свої перші шедеври.
Зручна і практична валізка, з ручкою, яка з легкістю розкривається, в ньому малюк знайде все що потрібно - фарби, олівці, скетч маркери. А головне кожен із предметів має певне місце, олівці та фломастери не будуть втрачені, а малюк зможе привчатися таким чином до порядку. Після гри валізка легко складається і застібається.
Характеристики:
- Вид творчості: Малювання
- Вікова група: Від 3 років
- Упаковка: Кейс
- Стать: Унісекс
- Довжина: 35 см
- Висота: 5 см
- Ширина: 27 см
Комплектація:
- Красива і зручна валізка,
- 10 кольорових олівців,
- 2 пензлики різного розміру,
- 24 кольори фарб (3 набори)
- 10 двосторонніх маркера,
- 16 воскових олівців,
- Ластик,
- Точилка,
- Альбом розмальовки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 43 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







