-50%

Настільна металева сушарка для зберігання посуду 2 рівня кухонна сушка з нержавіючої сталі двоярусна з піддоном
918 ₴
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500104
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна металева сушарка для зберігання посуду 2 рівня кухонна сушка з нержавіючої сталі двоярусна з піддоном
Використовується для зберігання та сушіння посуду та столових приладів. Сучасна багатофункціональна двоярусна сушарка для посуду виготовлена з високоякісної сталі з хромованим покриттям. Вона захищена від корозії, що дуже важливе для такого виробу. Конструктивно передбачена можливість встановити будь-яке столове приладдя.
Переваги:
- Наявність піддону
- Знімні пластикові ніжки
- Надійна конструкція
- Захист від корозії
- Простота у догляді
- Оригінальний дизайн
- Тривалий термін служби
Характеристики:
- Вид: сушарки для посуду;
- Тип сушарки: настільна;
- Колір: сріблястий;
- Колір піддону: прозорий;
- Кількість рівнів сушарки: 2;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Покриття: хромований;
- Матеріал піддону 1шт: пластик;
- Рекомендації з миття та чищення: мити вручну;
- Сушіння для посуду має 15 розділів для тарілок;
- Розміри: 40 х 25 х 34 см;
- Вага: 1,5 кг.

Комплектація:
- Сушарка в розібраному вигляді.
- Гачки для чашок.
- Відділення для приладів.
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хромоване |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 1500 г |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴








