-50%

Міні складаний мангал похідний портативний компактний гриль 43см маленький розкладний з решіткою для барбекю
1 198 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500093
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні складаний мангал похідний портативний компактний гриль 43см маленький розкладний з решіткою для барбекю
Складаний мангал з гратами для барбекю - це чудовий вибір для любителів шашлику, які шукають ідеальне рішення для приготування страв на свіжому повітрі. Мангал є міцним та багаторазовим, що дозволяє використовувати його протягом багатьох років.
Особливості:
- Компактність;
- Ручки для перенесення;
- Міцність матеріалу для довговічного використання;
- Довге утримання температури;
- Знімні грати (для приготування на відкритому вогні або використання шампурів);
- Легкість складання за 3 хвилини;
- Ідеально підходить для безпечного відпочинку на природі.
Характеристики:
- Тип: Переносний мангал;
- Форма: Прямокутна;
- Матеріал: Металевий сплав;
- Матеріал грат: Залізо;
- Колір: Чорний;
- Преміум Матеріал: суцільнометалева опора + сітка для барбекю.
- Розміри (відкритий): 43 x 29 x 22 см
- Розміри (закрито): 43 x 29 x 7 см
- Вага нетто: 2,5 кг
Комплектація:
- Розкладний мангал;
- Грати-гриль;
- Коробка-упаковка для зберігання.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





