-50%

Туристичний камуфляжний 4-х місний намет 200х200 см для відпочинку каркасний автоматичний на чотири особи
1 798 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500065
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний камуфляжний 4-х місний намет 200х200 см для відпочинку каркасний автоматичний на чотири особи
Туристичний намет 4-х місний - це ідеальне рішення для мандрівників, які бажають насолодитися комфортом і затишком навіть далеко від міської суєти. Поєднуючи компактність і легкість, вона легко поміщається в рюкзак і дозволяє вам вільно переміщатися по місцевості.
Завдяки використанню міцних матеріалів та стійкості до погодних умов, цей намет надійно захищає вас від дощу, вітру та інших природних елементів. Вона також забезпечує чудову вентиляцію, щоб ви могли насолоджуватися свіжим повітрям навіть усередині намету.
Переваги:
- Компактна та легка;
- Просте встановлення;
- Стійка до погодних умов;
- Міцні матеріали;
- Чудова вентиляція;
- Простір для чотирьох.
Характеристики:
- Місткість: чотирьохмісна;
- Сезон: весна, літо, осінь;
- Тип: намети;
- Призначення намету: для відпочинку, кемпінгові, туристичні;
- Конструкція: одношарова;
- Матеріал виробу: поліестер;
- Форма: напівсфера;
- Матеріал зовнішнього шару: поліестер;
- Матеріал підлоги: поліетилен;
- Колір: камуфляж
- Вага: 2350 г;
- Довжина: 200 см;
- Ширина: 200 см;
- Висота: 150 см.

Комплектація:
- Туристична палатка;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








