-50%

Домашня сушарка для риби 50х50х70см сітка для сушіння овочів грибів фруктів триярусна для дому
598 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500062
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домашня сушарка для риби 50х50х70см сітка для сушіння овочів грибів фруктів триярусна для дому
Сітка для сушіння риби має дуже просту конструкцію, зручна у використанні, легко складається і розкладається. Надійний каркас із металевого дротуі. Дрібні осередки поліетиленової сітки не дають проникнути москітам та іншим комахам. Завдяки подвійному дну конструкції можна встановити піддон.
Характеристики сітки:
- Можна сушити м'ясо, ягоди, фрукти, гриби;
- Закривається на блискавку, що розстібається з двох боків;
- Надійний каркас із металевого дроту;
- Легко складається та розкладається;
- Осередки поліетиленової сітки: 3 мм;
- Категорія: Рибальське спорядження;
- Подвійне дно конструкції передбачає можливість встановлення піддону;
- Кількість полиць: 3;
- Матеріал: поліестер;
- Легко мити та прати після використання;
- Витримує до 8 кг;
- Розміри: 50 х 50 х 70 см.
Комплектація:
- Сітка для сушіння;
- Мотузка з кріпленням;
- Упакування: Пакет.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 3 |
| Стан | Новий |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Основні | |
| Тип секцій | сетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




