Зручна подвійна вішалка Double Pole телескопічна стійка для підлоги для одягу Дабл пол передвижная з полицею для взуття
Стійка для одягу на дві поперечини. Два рейлінги в основі стійки для одягу є підставкою для взуття. Вішалка пересувається коліщатками. Класична пересувна стійка для одягу виправдано користується великою популярністю - це зумовлено поєднанням її естетичного вигляду із зручністю та практичністю. Стійка для одягу на дві поперечини широко застосовується і чудово виглядає як в житлових приміщеннях, так і в офісах, на дачах і т.д.
Переваги стійки для одягу Double Pole:
- Достатньо габаритна, для розміщення більшої кількості одягу;
- Компактна, у глибину, для збереження простору;
- Має легку вагу;
- Легка та досить швидка збірка;
- Не вимагає використання додаткових інструментів (тільки руки);
- Завдяки коліщаткам - легко транспортується навіть завантаженою;
- Подвійна стійка;
- Поперечні невеликі перекладини;
- У нижній частині стійки – невелика поличка для взуття;
- Пластикові заглушки на труби.
Характеристики:
- Матеріал: Метал+пластик;
- Розміри: 138 х 69 х 37 см; (висота регулюється від 80 см до 138 см)
- Витримує до 20 кг;
- Вага: 1.5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Коліщата |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал, пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 1380 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴






