-50%

Електричний бездротовий соковитискач для фруктів цитрусових ягід від ЮСБ портативна для соку USB 400мл
858 ₴
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500045
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний бездротовий соковитискач для фруктів цитрусових ягід від ЮСБ портативна для соку USB 400мл
Ручний соковитискач від USB - це компактний та зручний пристрій, розроблений для екстрагування свіжого соку з фруктів та овочів. З функцією живлення від USB вона забезпечує зручність використання вдома, в офісі або навіть в подорожах.
Переваги:
- ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ПРИГОТУВАННЯ СОКУ. Всеспрямоване тривимірне витягання соку на 360 градусів, розділення шлакового соку, вища ефективність для задоволення ваших різних потреб. Портативний, ви можете вичавлювати соки в будь-який час і в будь-якому місці, тому ви можете використовувати його з упевненістю.
- ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ. Один ключ для запуску соковичавниці, який заощаджує час і зусилля, звільняючи руки, є ідеальним вибором для кухні. Електрична соковичавниця може використовуватися для цитрусових вона компактна та зручна для перенесення.
- ЛЕГКО ЧИСТИТИ. Цю багатофункціональну соковичавницю можна мити, вона проста у використанні та забезпечує стабільну роботу. Його компактний дизайн матиме чудовий вигляд на вашому прилавку завдяки сучасному й оновленому оздобленню.
Характеристики:
- Тип виробу: електрична соковичавниця
- Номінальна напруга: 7,4 В
- Номінальний струм: 6 А
- Номінальна потужність: 45 Вт
- Матеріал: ABS + AS
- Живлення: USB кабель
- Вага: 800 г
- Розмір продукту: 25 x 12 см
Комплектація:
- Електрична соковичавниця
- USB-кабель
- Заводське паковання.
Як використовувати:
- Натисніть і утримуйте перемикач упродовж 2 секунд для вмикання живлення і скидання, індикатор залишиться увімкненим
- Покладіть фрукт у чашку (шкірою вгору)
- Поверніть за годинниковою стрілкою, щоб закріпити верхню кришку
- Натисніть перемикач, щоб почати приготування соку
- Зачекайте
- Помістіть чашку під носик і відкрийте затвор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Об'єм резервуара для соку | 0.4 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴






