
Пуско-зарядний пристрій для акумулятора автомобіля 12V/10A передпускова зарядка з ЛЕД дисплеєм імпульсна
1 298 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500029(10)
+380 (67) 173-97-36
МенеджерПуско-зарядний пристрій для акумулятора автомобіля 12V/10A передпускова зарядка з ЛЕД дисплеєм імпульсна
Цей інтелектуальний зарядний пристрій не просто заповнить заряд акумулятора вашого автомобіля, а й пролонгує його термін служби завдяки розумній технології підтримки та відновлення. Станьте свідком того, як проста зарядка перетворюється на догляд за акумулятором з цим сучасним і компактним пристроєм, здатним заряджати акумулятори від 10 до 200 Ач.
Особливості:
- Якісні матеріали;
- Багаточастотний імпульс;
- Автоматично розпізнає температуру;
- Забезпечує ефект розсіювання тепла;
- Безпечна зарядка;
- Імпульсне відновлення;
- Великий РК-дисплей.
Характеристики:
- Тип: Зарядка для акумулятора;
- Тип зарядного пристрою: Імпульсні;
- Напруга живлення: 110-220 В, 50/60 Гц;
- Вихідна напруга: 12В;
- Вихідний струм: 12В 10А;
- Вихідна напруга холостого ходу: 13,8 В;
- Мінімальна початкова напруга: > 2,0 В;
- Ємність акумулятора: 150 А-год
- Потужність: 140 Вт;
- Охолодження: Вбудований вентилятор;
- Захист від перегріву: Так;
- Захист від короткого замикання: Так;
- Захист від низької напруги: Так
- Захист від перенапруги: Так;
- Кількість режимів заряду: 4.
- Матеріал корпусу: Пластик.
- Колір: Чорно-блакитний.
- Розміри: 172х90х60 мм.
- Вага: 0,3 кг.
Комплектація:
- Зарядний пристрій із клемами
- Інструкція з експлуатації
- Заводська упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴








