
Побутова домашня швейна машинка 12 в 1 505 ручна для шиття дома з педаллю та підсвіткою від мережі та батарейок
2 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500027
+380 (67) 173-97-36
МенеджерПобутова домашня швейна машинка 12 в 1 505 ручна для шиття дома з педаллю та підсвічуванням живлення від мережі та батарейок портативна
Швейна машинка 505 - це багатофункціональна, портативна швейна машинка, що працює 12 типами рядків. Підійде як швей початківцям, так і досвідченим кравчиням.
Машинка для шиття має не громіздкий розмір. Легка та портативна.
Шиє 12 типами рядків, які ви можете вибрати, виставивши конкретне число з певним типом рядка.
Користуючись пристроєм ви можете шити і вперед, і назад, використовуючи педаль або рукоятку. Працює від батарейок та від мережі.

Характеристики:
- Портативна, легка у використанні;
- Має дуже зручну ручку для перенесення;
- 12 типів рядки;
- функція відрізання нитки;
- Підсвічування;
- Хід тому;
- Регулятор натяжки нитки;
- Функція намотування нитки на шпульку;
- відділення для дрібних аксесуарів;
- Працює від мережі (6V 1200mA) та від 4 батарейок типу АА;
- Ножна педаль;
- Підійде як любителя, так професіонала;
- Матеріал: пластик;
- Розміри: 27 х 12 х 26 см;
- Вага: 2 кг.
Комплектація:
- Швейна машина;
- Блок живлення від мережі;
- Ніжна педаль – 1 шт;
- Шпульки – 2 шт;
- Котушка - 2 шт;
- Ниткодівач - 1 шт;
- Запасна голка – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Тип човникового пристрою | Ротаційний горизонтальний |
| Кількість швейних операцій | 12 |
| Формування петлі | Напівавтоматичне |
| Кількість петель | 8 |
| Максимальна довжина стібка | 3.5 мм |
| Максимальна ширина стібка | 3.2 мм |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Максимальна швидкість шиття | 500 ст./хв |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Реверс | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Дисплей | Ні |
| Освітлення машини | Так |
| Автоматичний обрізальник нитки | Так |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 398 ₴








