
Автоматична годівниця для домашніх тварин розумний дозатор напувалка з таймером для котів собак подвійна 600мл
1 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500023
+380 (67) 173-97-36
МенеджерАвтоматична годівниця для домашніх тварин розумний дозатор напувалка з таймером для котів собак вихованців миска подвійна 600мл
Годівниця з автоматичною видачею корму дозволить Вам залишити своїх тварин на вихідні будинки та не турбуватися за них. Більше не потрібно просити сусідку чи родичів – тепер ваші тварини самостійні. Пристрій можна запрограмувати на 2 прийоми їжі по 300 мл кожен незалежно один від одного. Налаштуйте оптимальний і точний режим годування з інтервалами до 48 годин. Прилад підходить для сухого та вологого корму, а миски чистяться легко та швидко.
Переваги:
- Миска автоматично відкривається у встановлений на таймері час;
- Погодинне годування;
- Підходить для сухого та вологого корму;
- Легко чистити;
- Два окремі таймери - миски можуть відкриватися у різний час;
- Гумові ніжки проти ковзання.

Характеристики:
- Таймер: до 48 годин;
- Об'єм: 600 мл;
- Колір білий;
- Протиковзні ніжки: є;
- Працює від батарейки АА;
- Розміри: 28,5x24,5x7,5 см.
Комплектація:
- Годівниця для тварин – 2 шт;
- Інструкція з експлуатації;
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 0.6 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Подвійна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴






