-50%

Органайзер для сипучих продуктів 10 л контейнер круп з кнопкою диспенсер 6 секцій для кухні
1 098 ₴
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500022
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер для сипучих продуктів 10 л контейнер круп з кнопкою диспенсер 6 секцій для кухні
Організуйте свою кухню з максимальним комфортом завдяки нашому кухонному диспенсеру для сипучих продуктів з 6 відсіками та дозатором. Цей стильний органайзер призначений для зберігання та зручного дозування сухих продуктів, роблячи процес приготування страв ще легшим та приємнішим.
Переваги:
- Кухонний органайзер для сухих сипких продуктів призначений для зберігання продуктів;
- У ньому є шість відсіків, розділених знімними перегородками для запобігання змішуванню продуктів;
- Перегородки можна зняти збільшення обсягу тієї чи іншої відсіку, таким чином, збільшується обсяг відсіку для улюблених продуктів;
- У комплекті йде зручний знімний порційний лоток, який ставиться під диспенсер для збору продуктів, що падають, при необхідності він замінюється відповідним по висоті посудом;
- Диспенсер оснащений системою кнопок, для заповнення лотка достатньо натиснути кнопку під відповідним відсіком та утримувати її пальцем до заповнення лотка.

Характеристики:
- Розмір: 14 х 38 х 32 см;
- Кількість відсіків: 6 шт;
- Вага: 300 г;
- Витримує максимальну вагу: до 10 кг;
- Матеріал: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Диспенсер |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 10000 л |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 320 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴








