-50%

Тканинна взуттєва шафа 12 полиць стелаж для взуття складний органайзер 2 секції з тканини якісний портативний
1 398 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500005К
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинна взуттєва шафа на 12 полиць органайзер для взуття складний портативний тумба стелаж з тканини якісний портативний Коричневий
Якщо ви хочете заощадити місце і гроші, то складна тканинна шафа для взуття 1099 Коричнева - це те, що вам потрібно. Ця шафа не тільки дозволить вам зручно зберігати ваше взуття, а й стане стильним доповненням до вашого інтер'єру.
Переваги:
- Він виготовлений з якісних матеріалів: металевий каркас забезпечує міцність та стійкість, а тканинний чохол захищає від вологи та пилу.
- Він легко монтується та демонтується без інструментів та за кілька хвилин.
- Він компактний і мобільний: ви можете поставити шафу в будь-якому кутку вашої кімнати або передпокою і легко перенести.
- Він місткий та функціональний: у шафі є дев'ять полиць, на яких ви можете розмістити до 30 пар взуття різних розмірів та форм.

Характеристики шафи:
- Ширина: 110см.
- Глибина: 30см.
- Висота: 120 см.
- Вага шафи: 2,2 кг.
- Кількість полиць: 12 шт.
- Колір: Коричневий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для взуття |
| Матеріал | Спанбонд |
| Кількість відділень | 12 |
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 110 см |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴







