
Тканинна взуттєва шафа на 9 полиць стелаж для взуття складний органайзер тумба з тканини якісний портативний
1 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500004К
+380 (67) 173-97-36
МенеджерТканинна взуттєва шафа на 9 полиць органайзер для взуття складний портативний тумба стелаж з тканини якісний портативний Коричневий
Якщо ви хочете заощадити місце і гроші, то складна тканинна шафа для взуття 1099 Коричнева - це те, що вам потрібно. Ця шафа не тільки дозволить вам зручно зберігати ваше взуття, а й стане стильним доповненням до вашого інтер'єру.
Переваги:
- Він виготовлений з якісних матеріалів: металевий каркас забезпечує міцність та стійкість, а тканинний чохол захищає від вологи та пилу.
- Він легко монтується та демонтується без інструментів та за кілька хвилин.
- Він компактний і мобільний: ви можете поставити шафу в будь-якому кутку вашої кімнати або передпокою і легко перенести.
- Він місткий та функціональний: у шафі є дев'ять полиць, на яких ви можете розмістити до 17 пар взуття різних розмірів та форм.

Характеристики шафи:
- Ширина: 60см.
- Глибина: 30см.
- Висота: 160 див.
- Розміри пакувальної коробки: 55х36х8см
- Вага шафи: 2,2 кг.
- Кількість полиць: 9 шт.
- Колір: Коричневий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для взуття |
| Матеріал | Спанбонд |
| Кількість відділень | 9 |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 160 см |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴






