-50%

Дитячий стільчик трансформер 2в1 зі столиком для годування дітей з регульованою спиною та висотою на коліщатках Блакитний
3 918 ₴
1 959 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500332
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий стільчик трансформер 2в1 для годування дітей з регульованою спиною та висотою на коліщатках з іграшками Блакитний
Дитячий стільчик-трансформер – універсальне рішення для годування, ігор та відпочинку малюка в домашніх умовах.
Переваги:
- Дві функції. Стільчик для годування та ігрове крісло
- Захист. П'ятиточкові ремені безпеки надійно фіксують дитину, забезпечуючи високий рівень захисту
- Місце для зберігання. Місткий нижній кошик підходить для зберігання іграшок та аксесуарів.
- Простота очищення. Знімний подвійний піднос і матеріал стільчика, що не промокає, дозволяють з легкістю прибрати залишки їжі.
- Компактність. Коли стільчик не потрібен, його легко скласти і він не займатиме багато місця.
Характеристики:
- Матеріал: метал, пластик, екошкіра;
- Вік: від 6 місяців до 3 років;
- Регулювання спинки: 3 положення;
- Регулювання висоти: 2 рівні;
- Розмір у розкладеному у вигляді з урахуванням спинки: (В) 63-94 см х (Ш) 60 см х (Г) 75 см;
- Максимальна висота від підлоги (без урахування спинки): 73 см;
- Мінімальна висота від підлоги (без урахування спинки): 42 см;
- Розмір у складеному вигляді: (В) 108 см х (Ш) 60 см х (Г) 31 см;
- Вага конструкції: 4 кг;
- Колір: Блакитний.
Комплектація:
- Стільчик-трансформер
- Піднос
- Ремені
- Коліщатка
- Кошик для іграшок
- Інструкція
- Заводська коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Ні |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 2 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Вид аксесуара | Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вага дитини | 10-16 кг |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 940 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 мм |
| Вага стільчика | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴






