-50%

Дитячий прозорий світиться поїзд музичний інтерактивний паровоз з підсвічуванням на батарейках
798 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500318
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий прозорий світиться поїзд музичний інтерактивний паровоз з підсвічуванням на батарейках
Музичний потяг на батарейках з підсвіткою — яскрава і приваблива іграшка, яка подарує радість і захоплюючі моменти дітям. Виконаний із міцного пластику, він безпечний для малюків і зручний у використанні.
Переваги:
- Розвивальний ефект: музика і світло стимулюють увагу та слухове сприйняття дитини.
- Безпека: використані нетоксичні матеріали і надійний механізм на батарейках.
- Компактність: розміри іграшки дозволяють легко брати її з собою для гри вдома чи у гостях.
- Простота використання: легко вмикається і працює без зайвих складнощів.
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Тип живлення: батарейки 3 АА
- Функції: світлові ефекти, музика
- Розміри: 17 х 9 х 11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Візуальні ефекти |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Висота | 11 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








