
Безперебійник POE-532 для wifi роутеру комутатора модема Mini UPS джерело безперебійного живлення інтернет ДБЖ 8800мАг 5V, 9V, 12V
2 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500302
+380 (67) 173-97-36
МенеджерБезперебійник для wifi роутера комутатора модему Mini UPS джерело безперебійного живлення інтернету ДБЖ 8800мАг DC 5V, 9V, 12V, POE
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) для роутерів, комутаторів є надійним рішенням для забезпечення стабільної роботи вашого обладнання в умовах перебоїв з електроенергією. Інтуїтивно зрозумілий та простий у використанні він стане незамінним помічником в організації безперебійної роботи мережного обладнання.
Переваги та можливості використання:
- Тривала робота: Завдяки ємному акумулятору пристрій може забезпечувати живлення підключеного обладнання на тривалий час.
- Багатофункціональність: підходить для різного обладнання, включаючи роутери, комутатори, а також пристрої PON і POE.
- Компактні розміри: пристрій займає мінімум місця, що дозволяє розмістити його практично в будь-якому зручному місці.
- Простота використання: інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить процес підключення та використання пристрою максимально простим і зручним.
- Безпека: ДБЖ має всі необхідні функції захисту, забезпечуючи надійну роботу підключеного обладнання.
Основні характеристики:
- Призначення: для роутера
- Напруга: Можливість вибору між 5V, 9V і 12V для пристроїв від DC кабелю. Також USB порт із напругою 5V
- Напруга запиту інтернет кабелю: 15/24V Технологія POE дозволяє запитувати віддалений пристрій по кабелю "вита пара" (патч-корд) необхідною напругою живлення та обмінюватися з ним інформацією.
- Максимальний струм: 1A
- Місткість батарей: 8800mAh
- Внутрішні батареї: Li-IoN
- Розміри: 17,5 х 10,5 х 3 см
- Вага: 400 г
- Тип матеріалу: у пластиковому корпусі
- Тип архітектури: Лінійно-інтерактивні (line-interactive)
Комплектація:
- ДБЖ;
- Мережевий кабель;
- Кабель живлення роутера на 2 пристрої Y-типу;
- Інструкція;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 8800 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальна вхідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴






