-50%

Комплект туристичний стіл і 2 стільці зі спинкою для пікніка природи риболовлі складний набір у сумці
2 518 ₴
1 259 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500252
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект туристичний стіл і 2 стільці зі спинкою для пікніка природи риболовлі складний набір у сумці
Цей набір включає розкладний квадратний стіл і два зручні складні стільці, упаковані в практичну сумку для перенесення. Ідеальне рішення для пікніків, походів, кемпінгу та відпочинку на природі. Забезпечує комфортне місце для трапези та відпочинку, легко збирається та розбирається, займаючи мінімум місця при зберіганні. Просте та інтуїтивно зрозуміле складання дозволяє швидко встановити стіл та стільці у будь-якому місці.
Переваги:
- Практичний та функціональний набір
- Легко переноситься та компактно зберігається
- Тканина стільців забезпечує гарну вентиляцію
- Стійкий до різних погодних умов
- Простий та зручний у використанні
- Ніжки стільців оснащені антиковзким покриттям
Характеристики:
- Тип: складні меблі для кемпінгу
- Забарвлення: камуфляж
- Максимальне навантаження на стілець: 110 кг.
- Максимальне навантаження: 20 кг.
- Розмір столу: 47 х 47 х 41 см.
- Розмір крісла: 40 х 44 х 69 см.
- Матеріал: поліестер (оксфорд), сталь, пластмаса
Комплектація:
- Складаний стіл - 1 шт
- Складні крісла - 2 шт
- Сумка для зберігання та перенесення
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Склад комплекту | Стіл + стільці зі спинкою |
| Кількість персон | 2 |
| Кількість стільців | 2 шт. |
| Матеріал стільниці | Тканина |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Допустиме навантаження на стіл | 20 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 470 мм |
| Ширина столу | 470 мм |
| Висота столу | 410 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 440 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴




