-50%

Комплект розумна швабра ледарка з відром 8л і автоматичним віджимом два відсіки, дві насадки для прибирання підлоги
998 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500242
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект розумна швабра ледарка з відром 8л і автоматичним віджимом два відсіки, дві насадки для прибирання підлоги
Швабра з відром об'ємом 8 літрів та автоматичним віджимом Cleaning Mop - це зручне та ефективне рішення для прибирання вашого будинку чи офісу.Автоматичний віджим відра забезпечує ефективне видалення надлишків води зі швабри без контакту рук та води.
Переваги:
- Великий обсяг відра.
- Ефективне видалення надлишків вологи.
- Зручна ручка.
- Змінні насадки.
- Міцна конструкція.
- Зручність у використанні.
- Ефективна та швидка.
Характеристики:
- Тип товару: Швабра з відром / Швабра з віджимом і відром;
- Об'єм: 8 літрів;
- Тип ручки: розбірна;
- Матеріал ручки: метал та пластик;
- Матеріал насадки: мікрофібра;
- Основне призначення: для підлоги;
- Колір: сірий, блакитний, блакитний;
- Розмір відра: 38 х 20 х 16 см;
- Розмір швабри: 32,5 х 13 см;
- Довжина ручки швабри: 125 см.
Комплектація:
- Швабра (у розібраному вигляді як на фото)
- Відро
- Насадки – 2 шт
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Швабра з плоским мопом |
| Основне призначення | Універсальне, Для підлоги, Для вікон, Для стін |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип ручки | розбірна |
| Матеріал ручки | метал |
| Колір | Сірий |
| Комплектація відром | Є (з віджимом) |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 32.5 см |
| Ширина насадки | 13 см |
| Довжина ручки | 125 см |
| Об`єм відра | 8 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






