
Металева сушарка для посуду над кухонною мийкою підставка полиця органайзер з нержавіючої сталі на раковину з дверцятами
4 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500233
+380 (67) 173-97-36
МенеджерМеталева сушарка для посуду над кухонною мийкою підставка полицю органайзер з нержавіючої сталі на раковину з дверцятами
Ця стильна та практична полиця-органайзер ідеально підходить для організації кухонного простору, забезпечуючи зручність та порядок на вашій кухні, підходить для встановлення над раковиною. ПІДДОНІВ НЕМАЄ.
Переваги:
- Металевий каркас забезпечує високу міцність та стійкість. Він витримує значні навантаження, що робить його ідеальним для зберігання різного кухонного приладдя.
- Полиця має кілька рівнів для зберігання різних предметів. Верхній рівень підходить для розміщення більшого кухонного приладдя (каструль, сковорідок та інше). Середній рівень із сушінням для посуду ідеально підходить для тарілок та чашок, забезпечуючи гарну вентиляцію та швидке висихання. Сушіння має поділ для плоских та глибших тарілок та чашок.
- Розміри полиці дозволяють розмістити її навіть на невеликій кухні, звільняючи при цьому простір на стільниці.
- Регульовані ніжки з присосками забезпечують стійкість на будь-якій поверхні, запобігаючи ковзанню та можливому пошкодженню стільниці.
- Полиця забарвлена порошковим методом, в якому фарба повністю запечатує металеву основу, оберігаючи її від корозії та механічних пошкоджень.
- Полиця оснащена гачками та тримачами для кухонного приладдя, що дозволяє максимально раціонально організувати простір та швидко знаходити потрібні предмети.
- Прозора стінка забезпечує захист вмісту полиці від пилу та бруду, при цьому дозволяючи бачити, що знаходиться всередині. Це полегшує пошук потрібних предметів та додає естетичності загальному вигляду.
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Розміри: 65 х 28 х 81 см;
- Висота полички: 26,5 см.
У комплекті:
- бічні сторони – 2 шт (права та ліва);
- полиця для посуду – 1 шт;
- верхня кришка – 1 шт;
- дверцята – 1 шт;
- задня стінка – 1шт;
- нижня планка – 1 шт;
- верхня планка – 1шт;
- гвинти – 12 шт;
- присоски – 4 шт;
- комплект (ручка + гвинт) – 1 шт;
- стійка для дощок - 1 шт;
- кошик для мочалок – 1 шт;
- кошик для ножів – 1 шт;
- кошик для столових приладів – 1 шт;
- гачки – 6 шт;
- шестигранний ключ – 1 шт;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Наявність піддону | Ні |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 810 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 398 ₴







