Пластиковий органайзер для дому 5 полиць вузька тумба комод для зберігання у ванній кухні спальні
Універсальна шафа - пенал з висувними поличками завдяки своєму дизайну і функціональності буде чудово виглядати в будь-якій кімнаті Вашої оселі, будь то вітальня, передпокій, вбиральня, дитяча і навіть кабінет! А завдяки водостійкому матеріалу шафа відмінно підходить для приміщень із підвищеною вологістю – ванна, кухня, балкон.
Переваги:
- Легкий та компактний
- Водостійкий
- Економить місце
- Стильний дизайн
- Розбірна конструкція
- Легко доглядати
Характеристики:
- Матеріал: еко пластик;
- Загальна висота: 98 см;
- Загальна ширина: 18 см;
- Загальна глибина: 41 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Колір покриття | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 980 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 398 ₴









