
Дитяча електрична залізниця зі швидкісним поїздом та мостом конструктор залізна дорога 42 деталі подарунок для дітей
1 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500215
+380 (67) 173-97-36
МенеджерДитяча електрична залізниця зі швидкісним поїздом та мостом конструктор залізна дорога 42 деталі подарунок для дітей
Залізниця — це класика дитячих іграшок, яка не втрачає своєї популярності вже багато років. Іграшкова залізниця "Гармонія експрес" — це чудовий подарунок для будь-якої дитини, яка любить потяги.
Особливості:
- Оригінальний ретро-дизайн;
- Набір містить різні елементи треку, які дозволяють створити різні маршрути.
- Стильні та деталізовані поїзди, що створюють відчуття справжньої залізниці; постав свої поїзди на рейки, включи їх і насолоджуйся реалістичним рухом;
- Різні аксесуари, щоб пожвавити твою залізницю;
- Працює від 2-х батарейок типу "АА";
- Допоможе розвивати свою уяву та творчі здібності.
Характеристики:
- 42 деталі;
- Локоматив та 2 вагона;
- Аксессуары - деревья, знаки;
- Локоматив працює від 2х батарейок АА (не йдуть у комплекті);
- Розмір дороги у зібраному вигляді: 110 х 70 х 9 см;
- Розмір пакування: 58 х 39 х 6,5см .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Міст |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 1100 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 700 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 90 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴








