-50%

Тканинна збірна шафа для одягу речей на 3 секції мобільний текстильний складаний каркас органайзер з тканини Сірий
1 898 ₴
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500001С
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинна збірна шафа для одягу речей на 3 секції мобільний текстильний органайзер каркасний з тканини Коричневий портативна портативна кофра для білизни та взуття
Складні шафи – це надійна заміна громіздкій шафі, вони функціональні і прості у використанні. Конструкція шафи є каркасом з металевих перекладин і чохла з міцного водо- і пиленепроникного матеріалу.
Шафа тканинна складана стійка, але при необхідності її можна швидко розібрати і перемістити на нове місце. Збірна шафа стане незамінною, якщо Ви винаймаєте квартиру, живете в гуртожитку або переїжджаєте.
Переваги:
- Поставляється в плоскій упаковці та може бути легко зібраний та відмінно підходить для економії простору;
- Одяг може бути підвішений на рейці, або складений на одній із полиць;
- Двері шафи можуть бути у згорнутому або розгорнутому стані;
- Тканина виготовлена з екологічно чистих матеріалів, легка та дихаюча;
- Для того, щоб зібрати шафу, вистачить 10-15 хвилин. Не потрібно жодних інструментів!

Характеристики:
- Матеріал: Текстиль, метал;
- Розміри: 130х 45 х 170см;
- Вага: 3 кг;
- Колір: коричневий.
Комплектація:
- Металеві каркасні труби
- Пластмасові з'єднання
- Трубки-вішалки
- Тканинні полички
- Чохол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Неткане волокно |
| Кількість відділень | 3 |
| Довжина | 130 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 170 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴




