
Новорічний ліхтар зі снігом блискітками музичний світильник 30см декоративний нічник з підсвічуванням на батарейках та ЮСБ
2 958 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500212
+380 (67) 173-97-36
МенеджерНоворічний ліхтар зі снігом блискітками музичний світильник 30 см різдвяний декоративний нічник з підсвічуванням на батарейках та ЮСБ
Новорічний музичний ліхтар з динаміком та ефектом снігової хуртовини - це ідеальний подарунок для себе та близьких людей! Якісне виконання найдрібніших деталей дозволить Вам насолоджуватися чарівним світлом мерехтливих «сніжинок», які огортають «жителів» ліхтарика під новорічну музику і все це на тлі снігових пейзажів.
Переваги:
- Корпус ліхтаря виконаний із міцного екологічно чистого пластику.
- Працює у двох режимах:
- світіння з хуртовиною та музикою (7 уривків з популярних різдвяних мелодій)
- режим тиші зі світінням з хуртовиною. - Живлення двома способами: від батарейок 3ААА та USB.
Характеристики:
- Матеріал: Пластик, полімерна глина, метал.
- Розміри: висота 30 см, основа 11 х 11 см.
- Живлення: 3 батареї ААА (не йдуть в комплекті) або USB (йде в комплекті)
- Світло: тепле біле
Комплектація:
- Ліхтар
- USB провід
- Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна фігура |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Управління | Кнопки |
| Розміри | |
| Довжина | 11 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Новорічний нічник |
| Додаткові елементи декору | Блискучий глітер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 958 ₴




