
Світлодіодний світильник-нічник 3d скляний ведмедик з феєрверками декоративна настільна USB led лампа 8 кольорів на підставці
1 378 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500165
+380 (67) 173-97-36
МенеджерСвітлодіодний світильник-нічник 3d скляний ведмедик з феєрверками декоративна настільна USB led лампа 8 кольорів на підставці
Унікальний тривимірний світильник-нічник у формі ведмедя випромінює дуже красиве і чарівне кольорове світло, переносячи Вас у казковий романтичний світ. Створює гарну та теплу атмосферу.
Барвисті міняє вогні світильник – портативне прикраса у вигляді ведмедя має 8 різних колірних ефектів світла, ви можете перемикати кольори натискаючи кнопку на кабелі.
Світлодіодний нічний світильник ведмедик 3D додасть святкову атмосферу у ваш будинок, спальню, дитячу, офіс або як декор у кафе чи ресторані.
Особливості:
- Зміна кольору;
- Зручне керування на кабелі живлення;
- Працює від Power Bank;
Характеристики:
- Зміна кольору
- Тип джерела світла: світлодіод
- Індекс кольору (CRI) 80.00
- Тип лампи: нічник
- Матеріал ведмедика: скло
- Матеріал підставки: дерево
- Джерело живлення: USB
- Форма: форма ведмедя
- Спосіб перемикання: кнопка на кабелі
- Напруга: 5 вольт
- Живлення: USB кабель (від блочка або павербанку)
- Квітів світіння: 8шт
- Режимів роботи: 2 (плавне і швидке перемикання кольору)
- Довжина кабелю: 1.5м
- Розмір: 20 х 9 х 9 см
Комплектація:
- Ведмедик
- Юсб кабель
- Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378 ₴





