Домашній портативний тепловентилятор RAF 1183 2000Вт електричний обігрівач холод/теплодуйчик для підлоги для квартири офісу будинку
Тепловентилятор Raf 1183 - це компактний домашній обігрівач, який має високу пропускну здатність корисного повітря за рахунок чого дуже швидко піднімає температуру приміщення. Дана модель з легкістю обігріє приміщення до 22 м² при цьому вона оснащена поворотним на 90 ° механізмом. Пристрій виконаний з якісного термостійкого пластику, має високу потужність 2000 Вт і використовує у своїй конструкції спіральний трубчастий нагрівальний елемент.
Переваги:
- Корпус виконаний з термостійкого пластику,
- Світловий індикатор роботи
- Ручка для руху, аварійне відключення під час падіння,
- Термостат,
- Запобіжник від перегріву,
- Можливість роботи в горизонтальному положенні,
- 3 режими роботи
Характеристики:
- Тип: кімнатний обігрівач;
- Площа обігріву: до 22 м ²;
- Потужність: 2000 Вт;
- Нагрівач: спіральний трубчастий електронагрівач;
- Напруга: 220-240 В;
- Управління: механічне;
- Корпус не повертається;
- Колір: білий;
- Розміри упаковки: 25 х 25 х 12 см;
Комплектація:
- Обігрівач тепловентилятор RAF R-1183
- Інструкція
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938 ₴




