-50%

Дитячий трюковий дрон на радіокеруванні BK2 квадрокоптер з RGB підсвічуванням поворотом та зависанням
1 798 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500152
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий трюковий дрон на дистанційному керуванні BK2 квадрокоптер з RGB світлодіодним підсвічуванням поворотом та зависанням
Представляємо вам інноваційний квадрокоптер, який не тільки має барвисті світлодіоди, але й вміє обертатися на 360 градусів, викликаючи захоплюючі польоти та дивовижні аеробатичні трюки.
Особливості:
- Підсвічування: Яскраве багатобарвне підсвічування робить цей квадрокоптер просунутим навіть в умовах недостатньої потужності, додаючи естетичне задоволення польотам.
- Поворот на 360 градусів: можливість підключення на 360 градусів дозволяє пілоту вивчати круті маневри та фігури у просторі, роблячи польоти більш захоплюючими та динамічними.
- Легкість управління: Квадрокоптер оснащений передньою системою управління, яка робить його придатним як для новачків, так і для досвідчених пілотів.
- Міцний корпус: Міцний та легкий корпус забезпечує захист квадрокоптера від ударів та падінь, що робить його міцним та надійним надійним пристроєм.
Характеристики:
- 3 швидкості
- Функція зависання
- Повернення одним натисканням
- Час польоту: близько 6 хв.
- Час зарядки: близько 60 хвилин
- Матеріал: ABS пластик
- Частота: 2.4G
- Канал: 4CH
- Акумулятор квадрокоптера: літієвий акумулятор 3,7 В 550 мАг
- Живлення пульта: 3 батарейки ААА (не входять до комплекту)
- Розмір квадрокоптера: 16,5 х 16,5 х 4 см
Комплектація:
- Квадрокоптер
- Пульт дистанційного керування
- Акумулятор 3.7V 550mAh
- USB кабель для заряджання
- Інструкція
- Викрутка
- Змінні вентилятори - 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 550 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 6 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








