
Кухонний тримач 3 в 1 харчової фольги плівки паперових рушників настінний диспенсер різак для зберігання рулонів
778 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500122
+380 (67) 173-97-36
МенеджерКухонний тримач органайзер 3 в 1 харчової фольги плівки паперових рушників пергаменту настінний диспенсер різак для зберігання рулонів
Зручний кухонний диспенсер неабияк полегшить життя господиням! Можна використовувати для харчової плівки, фольги та паперових рушників.
Тепер плівка та фольга не буде плутатися, погано відрізатися і псувати ваші нерви — у диспенсері вбудоване лезо й одним легким рухом ви швидко відріжете потрібний шматок плівки! А паперові рушники не падатимуть і намокатимуть, якщо під час готування Вам у поспіху знадобиться парочка рушників, щоб витерти руки.
Переваги:
- Цей продукт може зберігати плівку, фольгу, паперові рушники та багато чого іншого.
- Вбудований ножик: робить рівний зріз по довжині.
- Легке встановлення: 4 гвинти та клейка стрічка
- Економія простору: його можна встановити на стіну, вікно, холодильник, шафу в кухонній кімнаті.
Характеристики:
- Ширина: 37 см;
- Загальна глибина: 7 см;
- Висота: 18 см;
- Матеріал корпусу: Пластик;
- Матеріал леза: Сталь.
Комплектація:
- Органайзер
- Монтажний інструмент;
- Інструкція;
- Упаковка – фірмова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Сірий |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778 ₴


