-50%

Металевий розбірний кошик для зберігання фруктів та овочів двоярусна портативна фруктівниця на кухню залізна
1 058 ₴
529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500114
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий розбірний кошик для зберігання фруктів та овочів двоярусна портативна фруктівниця на кухню залізна з дерев'яною ручкою
Організуйте зберігання фруктів та овочів за допомогою стильної фруктівниці з металу. Дворівнева конструкція забезпечує оптимальне використання простору та дозволяє розділити різні види продуктів для збереження їхньої свіжості.
Переваги:
- Дворівнева конструкція
- Міцність та довговічність
- Стильний дизайн
- Оптимальний поділ фруктів та овочів
- Легкість доступу до продуктів
- Стійка конструкція
Характеристики:
- Тип: кошик для овочів / кошик для фруктів
- Колір: чорний
- Матеріал: метал
- Призначення: для фруктів та овочів
- Кількість ярусів: 2
- Особливість: кошики можна використовувати окремо від підставки
- Розмір: 32х30х18см

Комплектація:
- Фруктівниця двоярусна Vegetable and fruit storage rack
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴






