
Металева настільна сушарка для зберігання посуду 2 яруси кухонна сушка з нержавіючої сталі дворівнева з піддоном
1 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500108
+380 (67) 173-97-36
МенеджерМеталева настільна сушарка для зберігання посуду 2 яруси кухонна сушка з нержавіючої сталі дворівнева з піддоном
Сучасна та функціональна двоярусна сушарка для посуду, яка стане ідеальним рішенням для оптимізації простору на кухні. Сушарка оснащена піддонами для збору води, що робить процес сушіння посуду акуратнішим і гігієнічним. Виготовлена з нержавіючої сталі, вона не тільки довговічна, а й легко вписується в інтер'єр будь-якої сучасної кухні.
Переваги:
- Наявність піддонів
- Надійна конструкція
- Захист від корозії
- Простота у догляді
- Оригінальний дизайн
- Тривалий термін служби
Характеристики:
- Вид: сушарки для посуду;
- Тип сушарки: настільна;
- Колір: чорний;
- Кількість рівнів сушарки: 2;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Матеріал піддону 2шт: пластик;
- Рекомендації з миття та чищення: мити вручну;
- Сушіння для посуду має 31 розділ для тарілок;
- Розміри: 42 х 24 х 40 см;
- Вага: 2 кг.

Комплектація:
- Сушарка в розібраному вигляді.
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴





