
Акумуляторний полірувальник авто Електрична міні полірувальна машинка 380Вт 2 АКБ 12V для шліфування машин
5 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500078
+380 (67) 173-97-36
МенеджерАкумуляторний полірувальник авто Електрична міні полірувальна машинка 380Вт 2 АКБ 12V апарат для шліфування машин
Бездротова електрична полірувальна машина YK49 з ергономічною конструкцією ручки, зручніша на дотик, одночасно знижує вібрацію, низький рівень шуму та низькі вібрації. Самоклеючий лоток внизу для легкої заміни шліфувального диска. 6 регульованих швидкостей, ви можете легко відрегулювати відповідно до ваших вимог. Це круглий шліфувальний диск діаметром 125 мм, практичний для задоволення ваших робочих потреб.
Особливості:
- Бездротова мобільність.
- Потужний акумулятор 12V (2шт).
- Легка та компактна.
- Різні насадки.
- Регульована швидкість.
- Ідеальна для авто.
- Якісне полірування.
Характеристики:
- Тип товару: Полірувальна машина
- Призначення: Поліровка машини
- Акумулятор 12V (2 шт.)
- Швидкість обертання: 2800 – 5500 об. /хв.
- Потужність: 380 Вт
- Діаметр насадки: 125 мм
- Розміри машинки: 27,5 х 11,5 см
- Колір: Бірюзовий
- Вага: 1020
Комплектація:
- Електрична полірувальна машинка з акумулятором YK49
- Зарядний пристрій 220в
- 8 насадок
- 2 АКБ по 12V
- Фірмова упаковка.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 398 ₴






