-50%

Пляжне надувне крісло складаний плаваючий стілець для плавання та купання на воді компактний матрац зі спинкою Синій
598 ₴
299 ₴
- В наявності
- Код: 500056
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляжне надувне крісло складаний плаваючий стілець для плавання та купання на воді компактний матрац зі спинкою
Це оригінальне плавальне крісло урізноманітнить літній відпочинок, зробить дозвілля на воді ще привабливішим. Надувний шезлонг для плавання має оригінальну конструкцію та оригінальний дизайн. З ним ви чудово проведете час на воді, воно широке та зручне, легко складається. За допомогою шезлонгу можна зручно розташуватися на воді або засмагати на березі, насолоджуючись улюбленим напоєм та забуваючи про всі проблеми. Завдяки якісним матеріалам поверхня шезлонгу не дратує та не натирає шкіру.
Переваги:
- Виготовлений із міцного матеріалу
- Практичний та легкий плавальний гамак
- Можна використовувати як лежачий гамак
- Легко надмається або здувається, легко транспортується.
- Широке застосування: підходить для океану, озера чи басейну
- Подарує комфортний відпочинок у басейні чи морі
Характеристики:
- Матеріал: нейлон + ПВХ + піна (у спинці)
- Регульовані лямки
- Максимальна вага 150 кг
- Розмір: 100х120 см
- розмір у складеному вигляді 45х50 см,
- Вага упаковки: 600 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних камер | 3 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





