
Підвісний мексиканський гамак 200х150см з дерев'яною планкою для дому та саду тканинний туристичний навісний
1 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500054
+380 (67) 173-97-36
МенеджерПідвісний мексиканський гамак 200х150см з дерев'яною планкою для дому та саду тканинний туристичний навісний
Гамак для відпочинку допоможе Вам створити відповідний настрій, розкріпитися та забути про повсякденні турботи:
- У гамаку можна і почитати книгу, не поспішаючи дегустуючи свіжий апельсиновий сік, і подрімати, і просто засмагати;
- Легкий і міцний, розслаблюючий і заколисуючий, він найкраще підходить для літнього нічого неробства;
- Яскравий мексиканський гамак зроблений з високоякісної бавовни та дерева, м'яка фактура матеріалу чудово адаптується до тіла.
Характеристики:
- Матеріал гамака: бавовна;
- Матеріал планки: дерево;
- Колір: червоний (різнокольоровий);
- Максимальне навантаження: до 190 кг;
- Габарити: 200 х 150 см;
- Габарити у складеному вигляді: 43 х 13 см;
- Розмір планки: 40 см;
- Вага: 1,7 кг.

Комплектація:
- Мексиканський підвісний гамак
- 2 дерев'яні планки
- Сумка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 190 кг |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴




