-50%

Пластикова етажерка для зберігання взуття на 4 полиці взуттєва підставка під взуття складний стелаж
598 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500030
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова етажерка для зберігання взуття на 4 полиці взуттєва підставка під взуття складний стелаж
Модульний органайзер для взуття 4 полиці, штабельована пластикова полиця для взуття - просте рішення для зберігання Вашого взуття! Органайзер спеціально сконструйований для зручного та безпечного зберігання всіх розмірів взуття.
Особливості:
- Багатошарова полиця для взуття, невелика площа і велика ємність можуть зберігати взуття всіх розмірів.
- Сильний несе, стабільний та міцний, одноячковий.
- Вибір високоякісного матеріалу з поліпропілену, безпечного та нетоксичного.
- Підходить для ванної кімнати, за дверима, вітальнею і т.д.
- Округлені кути призначені для запобігання ударам, а конструкція перегородки, що перешкоджає падінню, збільшує висоту.

Характеристики:
- Тип: полиця для взуття;
- Тип: складана;
- Ширина: 26 см;
- Висота: 49,5 см;
- Глибина: 24 см;
- Розрахована на 8 пар взуття;
- 4-рівнева складна система;
- Легко збиратися та розбиратися;
- Матеріал поліпропілен;
- Пластикові роз'єми та компоненти міцно складені;
- В наявності кольори: бірюзовий, салатовий та помаранчевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Висота | 495 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Фасади | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





