Пуско-зарядний пристрій для акумулятора автомобіля 12В/5А передпускова зарядка з ЛЕД дисплеєм імпульсна з режимом зимової зарядки
Представляємо портативний зарядний пристрій - вашого надійного помічника в зарядці акумуляторів на 12 В. Завдяки продуманій конструкції та компактним розмірам, цей зарядний пристрій стане ідеальним вибором для автомобілістів. Цифровий дисплей показує всі необхідні параметри, забезпечуючи зручність і контроль за процесом заряджання. Модель пропонує особливості, що роблять зарядку акумуляторів ще більш зручною та безпечною, навіть за низьких температур.
Характеристики:
- Вхідна напруга: 180-240 В;
- Вихідна напруга: 12 В;
- Максимальний струм заряду: 5 А;
- Мін. ємність акумулятора: 4 Ач;
- Макс. ємність акумулятора: 100 Ач;
- Діапазон температур: від -10 до 48°С;
- Захист: від перезарядження, перенапруги, перевантаження за струмом;
- Довжина кабелю: 80 см;
- Вага: 0.42 кг.
Комплектація:
- Зарядний пристрій DEKO DKCC5;
- Інструкція з експлуатації;
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 5 А |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938 ₴








