
Побутова домашня швейна машинка 4 в 1 Mini Sewing Machine ручна для шиття будинку з педаллю від мережі та батарейок
878 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500028
+380 (67) 173-97-36
МенеджерПобутова домашня швейна машинка 4 в 1 Mini Sewing Machine ручна для шиття будинку з педаллю від мережі та батарейок портативна
Завдяки таким особливостям, як компактні розміри та невелика вага, вона легко поміститься у будь-яку сумку. Завдяки можливості працювати від батарей (краще акумуляторів), можна лагодити та шити речі в будь-якому приміщенні і навіть на вулиці і при цьому не потрібно шукати можливість підключення до електричної мережі.
Швейна машинка приводиться в дію при натисканні на педаль ножа, що йде в комплекті. Руки швачки при цьому залишаються вільними і можуть регулювати напрямок руху тканини. Але можна увімкнути кнопку на корпусі.
Швейна міні машина працює подвійною ниткою.
Особливості:
- Займає зовсім мало місця
- Дозволяє її брати із собою
- Працює і від 4 батарей АА або від мережі 220 В
- Підійде для новачків
- Швейна машинка зручна та легка

Характеристики:
- Тип: ручна швейна машинка/портативна швейна машинка
- Живлення: від мережі 220V/50Hz або від 4-х батарейок "AA" (пальчикові, в комплект не входять)
- Увімкнення: педаль або кнопка на корпусі
- Реверс: ні
- Розміри: 17x6x18 см
- Вага: 0.7 кг
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір корпусу: білий з ліловим
- Кількість швидкостей: 2
Комплектація:
- Швейна машина
- 4 запасні котушки
- 1 запасна голка
- Педаль
- Блок живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Тип човникового пристрою | Ротаційний горизонтальний |
| Кількість швейних операцій | 12 |
| Формування петлі | Напівавтоматичне |
| Кількість петель | 8 |
| Максимальна довжина стібка | 3.5 мм |
| Максимальна ширина стібка | 3.2 мм |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Максимальна швидкість шиття | 500 ст./хв |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Реверс | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Дисплей | Ні |
| Освітлення машини | Так |
| Автоматичний обрізальник нитки | Так |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴








