
Розбірна тканинна мобільна шафа для одягу 4 секції текстильний органайзер з тканини портативний переносний
2 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500003К2
+380 (67) 173-97-36
МенеджерМобільна тканинна розбірна шафа для одягу 4 секції текстильний органайзер з тканини портативний Сірий переносна збірна кофра для речей
Складні тканинні шафи є надійною альтернативою громіздким платтяним шафам. Їх конструкція складається з металевих перекладин та міцного водо- та пиленепроникного матеріалу, який служить замість чохла. Така шафа має стійкість, але при необхідності її легко розібрати і перемістити на інше місце.
Якщо ви винаймаєте квартиру, живете в гуртожитку або часто переїжджаєте, складна тканинна шафа стане незамінним помічником.
Переваги:
- Поставляється в плоскій упаковці та може бути легко зібраний та відмінно підходить для економії простору;
- Одяг може бути підвішений на рейці, або складений на одній із полиць;
- Двері шафи можуть бути у згорнутому або розгорнутому стані;
- Тканина виготовлена з екологічно чистих матеріалів, легка та дихаюча;
- Для того, щоб зібрати шафу, вистачить 10-15 хвилин. Не потрібно жодних інструментів!

Характеристики:
- Матеріал полиць: спанбонд;
- Матеріал труб: алюміній;
- Габаритні розміри: 170 х 45 х 170 см;
- Здатні витримувати вагу до 80 кг;
- Вага шафи: ~ 3 кг;
- Колір: Сірий.
Комплектація:
- Металеві каркасні труби
- Пластмасові з'єднання
- Трубки-вішалки
- Тканинні полички
- Чохол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Спанбонд |
| Довжина | 170 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 170 см |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴








