-50%

Автоматичний фонтан-годівниця 2 в 1 для домашніх тварин напувалка миска для корму та води ЮСБ для котів та собак
998 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500024
+380 (67) 173-97-36
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний фонтан-годівниця 2 в 1 для домашніх тварин напувалка миска для корму та води живлення ЮСБ для котів та собак
Автоматична напувалка для тварин - це інноваційне рішення для забезпечення вашого вихованця постійним доступом до свіжої води. Цей розумний гаджет ідеально підходить для котів, цуценят та собак дрібних порід, забезпечуючи їм необхідну кількість рідини протягом дня.
Переваги:
- Велика ємність;
- Простота використання;
- Компактні розміри, пристрій не займе багато місця;
- Високоякісні матеріали.

Характеристики:
- Тип: Миска для тварин;
- Призначення: Для собак та кішок;
- Об'єм води: 3000 мл;
- Об'єм корму: 300 мл;
- Матеріал: ABS пластик;
- Колір: Зелений;
- Розміри, мм: 330 * 180 * 125;
- Вага товару, м: 1000.
Комплектація:
- Годівниця;
- Фонтан;
- Миска;
- Насос із фільтром;
- USB кабель;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 3 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Одинарна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








